top of page

Будинки "на висоті" над Дністром. Бакота

15.jpg

Шлях, як частина архітектурного образу.

Будинки над Дністром піднімаються з рельєфу пагорба виразними білими силуетами. Профіль будинку повторює геометрію схилу, плавно здіймаючись зі сторони входу та стрімко опускаючись до схилу Дністра. Два житлові рівні будинку нависають над просторою терасою першого поверху. Видовжений в плані об'єм простягається до стрімкого схилу. З боку ріки Дністер суцільне засклення дозволяє безперешкодно споглядати панораму околиць каньйону Дністра.

5 будинків розташовані вздовж схилу на відносно рівнинній ділянці. Шлях, що з'єднує будинки між собою веде до мису, на якому височіє оглядовий майданчик та притулок для туристів.

місце:

Україна, межа Чернівецької та Хмельницької областей, ріка Дністер

рік:

2022

Архітектор проєкту:

Тарас Сулик

bak-3.jpg
Бакота ескіз 2
35.jpg

Стрімкий силует будинків доповнює географію пагорба та схилів Дністра.  Розташовані на великій відстані один від одного, будинки зберігають баланс відкритості та приватності. А білий, чистий об’єм додає легкості. 

Житловий двоповерховий блок піднятий над землею та опирається на бокові стіни, що формують силует будинку. Сходова клітка винесена за межі стін, щоб простору всередині ніщо не заважало. Засклена нижня площина разом з консольними сходинками додає особливого світлового ефекту.

52 копія.jpg
59.jpg
26 копія.jpg
bak-3.jpg
15.jpg
7.jpg
bak 11.jpg

Туристичний притулок

c2 10.jpg
bottom of page