top of page

Новини

Актуальні події та публікації з життя архітектурного бюро Sulyk architects

Тут ми могли б написати щось таке:  

бажєте ексклюзивний проєкт будинку чи дизайн проєкт інтер'єру? архітектурне бюро Sulyk Architects [sa] - лише найкраща архітектура та дизайн  ..мабуть, навіть найкраще українське архітектурне бюро у Львові. Екслюзивна архітектура, топ проекти, віп дизайн, топ 10 архітекторів України, сучасна українська архітектура, і ще багато всього...

... але ми просто робимо чесну архітектруру )

14.05.24 - 16.06.24
“Architecture in Action: Destruction and Reconstruction in Ukraine”. Barcelona

Проєкт нашого бюро в рамках спільної експозиції фундації Mies van der Rohe та НСАУ “Architecture in Action: Destruction and Reconstruction in Ukraine”

 

Експозиція триває до 16.06.2024

Barcelona, Palau Victoria Eugènia.

 

#sulykarchitects #temporaryhousing #Ukraine #fundaciomiesvanderrohe

IMG_5873.jpg

13.10.23
Проєкт тимчасового житла для ВПО "Незламні матусі" номіновано на премію Mies van der Rohe Awards 2024

Проєкт нашого бюро для ВПО номіновано на престижну європейську премію Mies van der Rohe Awards 2024. Дякуємо за номінацію та очікуємо результатів.

 

European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Awards 2024

UA 07 06_mies awards_2.jpg

12.09.23
Завершено роботи з каркасом для дерев'яного будинку поруч з лісом

Фото з процесу будівництва дерев'яного будинку в околицях Львова. Каркас даху оминає відкрите патіо та переходить на огорожу. Облицювання даху та стін буде виконане з дерев'яних дошок різної ширини.

sa_ forest house_ frame.jpg

25.07.23
Авторські керамічні панелі для інтер'єру СПА

Бюро Sulyk Architects розробило унікальні декоративні керамічні елементи для проєкту інтер'єру салону СПА у Львові. Керамічні елементи виготовлені майстрами Львівської Кахлярні.

sa_ spa tiles.jpg

05.04.23
Лекція для студентів НУ "Львівська політехніка"

На запрошення Національного універститету "Львівська політехніка", Тарас Сулик провів лекцію для студентів Інституту Архітектури та Дизайну. Співзасновник Sulyk Architects поділився особливостями архітектурної практики і актуальними проєктами бюро. 

читати на сайті НУЛП

Лекція_НУЛП_Тарас_Сулик-2.jpg

17.03.23
Клубне житло на Коновальця

Sulyk Architects завершили роботу над першою стадією проєкту нового житлового комплексу для компанії "Avalon". 

Сучасне житло малої поверховості в унікальному середовищі вулиці Коновальця у Львові - це справді архітектурний виклик. Для збереження ансамблю вулиці, новий житловий комплекс делікатно поділено на невеликі об'єми з глибоким регулярним фасадом. Існуюча вілла, що знаходиться на ділянці будівництва зберігається та відновлюється, вступаючи в стилістичний діалог з новим об'ємом.

 

Нове клубне житло на Коновальця виходить фасадами також і на вулицю Гіпсову. Всередині комплексу розташовується внутрішній двір з водним плесо та декоративними деревами. Через дорогу від комплексу - парк Піскові Озера, а далі по вулиці - сусідство з історичними віллами.

smm J pure 2.jpg

02.01.23
Проєкт туристичного притулку над рікою Дністер 

Проєкт будинків та туристичного орієнтиру в унікальній локації на межі Чернівецької та Хмельницької областей з панорамою річки Дністер.

Sulyk Architects розробили концепцію туристичного орієнтиру на вершині одного з берегів ріки Дністер. Оглядовий майданчик, який плавно переходить в дещо нахилену стелу "маяка" стане новим туристичним магнітом для регіону. В структурі оглядових терас над Дністром планується відкритий притулок для подорожуючих та невелике кафе, як частина туристичної інфраструктури місця.

 

Концепією також передбачено кілька ексклюзивних відпочинкових будинків неподалік "маяка" з неймовірною панорамою Дністра.

Landmark Bakota

24.10.22
«Ви обираєте місце, де хочеться бути. Ми створюємо архітектуру, в якій хочеться жити» 

Пролог проєкту мінімалістичного дому у вашому улюбленому місці

project M

04.10.22
Shigeru Ban відвідав Тимчасове житло від Sulyk Architects 

Ми раді зустрічати на нашому нещодавно реалізованому проєкті Тимчасового житла у Львові, японського архітектора Shigeru Ban, лауреата Прітцкерівської премії.  Shigeru Ban відомий своїми проєктами житла для людей, що залишилися без домівок та унікальним підходом до конструкцій з повторно використаної серовини (паперу, картону)

Сьогодні Тарас Сулик, співзасновник Sulyk Architects разом з Антоном Коломєйцевим, головним архітектором Львова, провели коротку зустріч-екскурсію з Шігеру Бан та колегами з його студії на об'єкті Тимчасового житла для ВПО за проєктом Sulyk Architects у Львові.

Taras Sulyk and Shigeru Ban

09.09.22
Тарас Сулик на панельній дискусії від Graphisoft Ukraine “Як допомогти архітектурному бізнесу вижити під час війни”

2 вересня відбулась офіційна презентації української версії Archicad 26 та панельна дискусії “Як допомогти архітектурному бізнесу вижити під час війни” за участю Тарас Сулика, керівника бюро Sulyk architects.

Тарас Сулик

15.08.22
Презентація проєкту Тимчасового житло для ВПО, розробленого архітекторами Sulyk Architects

Камерна розповідь про реалізований проєкт Тимчасового житла для ВПО, "Центр матері і дитини" у Львові у @bianconero.interior.boutique у Львові

Тарас Сулик

16.07.22
Відкриття Тимчасового житла для ВПО у Львові. Unbroken Mothers

15 липня у Львові відбулось офіційне відкриття будинків для вимушено переміщених осіб, де знайдуть тимчасовий притулок матері з дітьми та жінки при надії.
Ми раді, що проєкт бюро Sulyk Architects реалізовано в такі короткі терміни (2,5 місяці). Дякуємо усім причетним до втілення цього проєкту за злагоджену та надзвичайно інтенсивну роботу.

Сподіваємось, що цей соціальний проєкт - це впевнений крок до наступних якісних соціальних проєктів у Львові та в Україні, загалом. Попереду багато важливих справ та роботи для відбудови України, особливо, після перемоги у цій жахливій війні.

Тимчасове житло для ВПО

19.04.22
Тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб у Львові

Архітектори бюро Sulyk Architects розробили проект тимчасового притулку для внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули або втратили свої домівки через військову агресію росії проти України.

 

Два будинки буде розміщено у Львові, поруч з лісопарковою зоною. Першочергово тут розмістяться вагітні жінки та сім'ї, які очікують народження дитини. Встановлення будиночків заплановано на Липень цього року.  

 

#всебудеУкраїна

Тимчасове житло для ВПО

24.02.22
Війна за волю України. Втогрнення росії

24 лютого о 5 ранку росія напала на вільну Україну.  

 

Україна мужньо захищає свою територію, своїх громадян та цінності всього демокартичого, цивілізованого світу. російські війська вбивають мирних жителів, знищують наші міста, житлові будинки, вчиняють злочини проти людяності, всупереч всім можливим конвенціям, міжнародному праву та нормам моралі.  

 

Ми стоїмо, ми даємо відсіч. Ми захищаємо свою землю та свою свободу. Кожна російська сволота заплатить своїм життям за страждання наших дітей, матерів, батьків, за наших воїнів. Україна незламна, пощади не буде!  

 

До всього цивілізованого світу: ми боремося за вас, за близькі нам цінності демократії та свободи! Ми маємо зупинити росію разом, адже наступними на шляху російського терору будете Ви.

Борітеся разом з нами за мирне майбутнє всіма можливими засобами!  

 

"...І вам слава, сині гори, Кригою окуті.

І вам, лицарі великі, Богом не забуті.

Борітеся — поборете! Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава І воля святая!"

Т.Шевченко  

 

#stoprussia #standwithukraine

ukraine-flag_reuters_new_960x380_0.png

17.02.22
Перше місце в конкурсі на реконструкцію фасаду готелю "Дністер" у Львові

Архітектурне бюро Sulyk Architects перемогло у конкурсі на кращу пропозицію реконструкції готелю Дністер у Львові.  

 

Готель "Дністер" є хорошим прикладом роботи місцевих архітекторів, які відстоювали якісно нові рішення в складних політичних та економічних реаліях свого часу.

Унікальне місце розташування на горі, поруч з парком та собором св. Юра додає значимості цій будівлі. Враховуючи, що архітектори, які працювали над будівлею 70-х років ХХ століття, сформували добре вписаний в середовище об'єм та непересічну графіку фасадів, реконструкція будівлі має бути надзвичайно делікатною та м'якою. Зі збереженням стилістики та ритму фасадів.  

 

Принцип реконструкції фасаду готелю грунтується на очищенні об'єму будівлі від нашарувань часу та випадкових змін. Для візуального оновлення вигляду фасаду та підкрелсення сформованої структури реконструкція передбачає заміну каркасу металоконструкції, інший тип конструктивних з'єднань, оновлення декоративних панелей та використання безшовного засклення для реалізації первинного задуму архіекторів. Особливістю проекту готелю "Дністер", як на перших ескізах, так і на момент завершення будівництва, є чистота форм та виражені горизонтальні елементи на нижніх рівнях будівлі. Підтримуючи задану геометрію елементів будівлі, вхід до підземного рівня, який був складовою конкурсного завдання, сформовано круглим горизонтальним накриттям, з незначним зміщенням та зеленими насадженнями зверху.

готель Дністер

09.02.22
Перше місце. Клубне житло на вулиці Коновальця у Львові

Ми надзвичайно раді перемозі нашого проєкту в конкурсі на кращу проєктну пропозицію клубного житлового комплексу по вул. Коновальця, 114-116 у м. Львові.  

 

Дякуємо жюрі за довіру до нашого проєкту! Новий житловий комплекс в сформованому та цінному архітектурному ареалі вулиці Коновальця - це велика відповідальність, як перед якістю архітектурного рішення, так і перед середовищем.

 

Проєктна пропозиція бюро Sulyk Architects, в першу чергу, ґрунтується на легкості об'ємного вирішення та делікатних пропорціях. Ми старались зберегти самобутність існуючої вілли та надати їй оновленого звучання в структурі житлового комплексу. Для доповнення сформованого архітектурного оточення важливу роль відіграє низька поверховість та співмасштабна текстура фасаду.

KONO

16.12.21
Еко-Хаб у Львові

В грудні 2021 року спільно з міським комунальним підприємством "Львівводоканал" та Львівською міською радою затверджено концепцію екологічно-освітнього павільйону "Еко Хаб" на вул. Пластовій у Львові.

 

Павільйон передбачає робочий простір та конференц зал для презентацій та проведення екологічно орієнтовнаних ініціатив. Згідно концепції, в Еко Хабі можна буде ознайомитись з процесом очистки води у Львові, а сам павільйон слугуватиме освітньою платформою для демонстрації використання альтернативних джерел енергії в будівництві. Об'єм Еко Хабу формується дерев'яним каркасом та заскленням по периметру. Ззовні павільйон обрамлює накрита склом галерея для додаткового сонцезахисту.  В дворі планується встановлення окремої конструкції-вежі для огляду території сміттєпереробного заводу.

Еко Хаб

13.10.21
Спеціальна відзнака конкурсного проєкту Крематорію

Дякуємо за спеціальну відзнаку від жюрі нашого проекту Крематорію у Львові. Запрошуємо переглянути конкурсну пропозицію нашого бюро на окремій інстаграм сторінці.  Також вдячні студії HISM за співпрацю та атмосферні візуалізації!

Крематорій

04.10.21
Масштабність в архітектурі

Про масштаб на різних рівнях в проектах бюро Sulyk architects та соціальну складову роботи архітектора.

Короткий екскурс по актуальних проектах бюро.

.

Відео з конференції до дня архітектури від GRAPHISOFT CENTER Ukraine

 

Киів, жовтень 2021

Тарас Сулик День Архітектури

25.07.21
Концепція ревіталізації проспекту Чорновола у місті Стрий

Протягом останнього місяця наше бюро активно співпрацювало з експертами з Ради Європи для формування концепції реконструкції проспекту Чорновола в м.Стрий. Ми вітаємо громадську участь у процесах формування образу міст та спільного діалогу з місцевою владою для вирішення локальних проблем.

Council of Europe: civil participation  

Стрийська міська рада

Стрий

07.07.21
Перше місце в конкурсі на проєкт нового СІЗО

Нам надзвичайно приємно, що наш проєкт обрали переможцем конкурсу: "Львівська установа виконання покарань No19" на 1000 місць на вул. Збиральній у м. Львові".  

 

Дякуємо організаторам та журі конкурсу.  

Маємо зазначити, що проєктування такого закладу має безліч технічних особливостей та специфічних вимог, що диктують планування комплексу і території. А це суттєво ускладнює роботу над пошуком вдалого об’ємного вирішення. Для нас важливим було не лише розробити фасади будівель, але додати простору на території установи нової якості та візуальної легкості.  Таким чином викристалізувалася ідея «арт-терапії», що полягає в формуванні фасадів будівель та благоустрою, як фону для окремих малих архітектурних об'ємів та ландшафтних елементів. Самі ж малі архітектурні форми стають арт об'єктами, поруч з якими розміщено окремі скульптурні композиції. 

СІЗО Львів

06.07.21
Інтерв'ю з партнером співзасновником Sulyk architects Романом Сулик

Ділимось інтерв'ю з Романом Суликом про актуальність будівництва дерев'яних церков. Нагадуємо, що цього тижня завершилась виставка авторських проєктів дерев'яних церков Романа Сулика "від ідеї до втілення".  

 

Читати на сайті онлайн видання "Твоє Місто"

Роман Сулик

26.04.21
sa concept store

Ми надзвичайно раді презентувати Вам SA CONCEPT STORE - унікальний простір меблевого бренду Artisan від нашого архітектурного бюро.  

 

В архітектурі та дизайні інтер'єру, ми завжди шукаємо баланс естетики та функціональності. Випробувавши безліч красивих предметів інтер'єру, ми нарешті знайшли надзвичайні меблі. Уважність до природи та любов до дерева відчувається в кожному сантиметрі виготовлених майстрами меблів. Без шкоди для навколишнього середивища, екологічна продукція виготовляється з відновлювальних ресурсів деревини та покривається натуральними оліями і маслами.  

 

Як архітектурне бюро, ми ніколи не думали стати дилером меблів, але ми впевнені, що такий напрямок додасть нової якості нашим інтер'єрним проєктам. А головне, розширить можливості реалізації повного циклу дизайну інтер'єру ("під ключ").  Хорошими знахідками варто ділитись, то ж ми вирішили стати першим офіційним дилером фабрики Artisan в Україні та відкрити шоу рум, в якому можна побачити, посидіти, відчути меблі та вибрати матеріали текстилю і деревини.

 

Експозиційна колекція буде представлена цього літа в шоу румі у Львові. А вибрати матеріали деревини, текстилю чи шкіри і замовити меблі можна вже сьогодні!  

 

Відвідайте сайт SA CONCEPT STORE та переконайтесь в надзвичайному дизайні та комфорті від фабрики Artisan.  

 

instagram: @sa.concept.store

facebook: @sa.concept.store.ua 

saconcpetstore

20.04.21
Пошуковий проєкт. Еволюція традиційного українського житла

Протягом останніх місяців команда бюро працює над розробкою проєктів житла за містом та досліджує інтеграцію з природним середовищем різної типології будинків. Головними темами досліджень є пошук оптимальної планувальної структури у відкритому ландшафті та еволюція народної сільської архітектури в сучасний архітектурний об'єм.

 

За процесом можна стежити на сторінці Sulyk Architects в instagram. А результати у вигляді готових проєктів будуть опубліковані на сайті.

Sulyk Architects

29.01.21
Авторська експозиція сакаральних архітектурних проєктів Романа Сулика

У квітні 2021 планується експозиція реалізованих авторських проектів співзасновника бюро Sulyk Architects - Романа Сулика. На експозиції будуть представлені близько 20 проектів збудованих дерев’яних храмів. Слідкуйте за новинами на сторінці бюро в інстаграм!

church_expo.jpg

10.11.20
#saМакет - хештег для макетів бюро

Щоб показати вам найцікавіше, ми створили хештег #saМакет, за яким ви зможете побачити свіжі фото макетів нашого бюро.


Слідкуйте за хештегом в інстаграм!

Макет Архітектура

30.10.20
Конкурсна пропозиція школи мистецтв у Львові

У жовтні бюро Sulyk Architects брало участь в конкурсі на кращу пропозицію школи мистецтв з концертним залом у Львові.

Ознайомитись з пропозицією можна на експозиції конкурсних робіт у приміщенні Музею Міста на пл. Ринок 1.

Школа Мистецтв

11.10.20
Нова адреса офісу бюро у Львові

У жовтні 2020 бюро Sulyk Architects [ sa ] переїхало до нового офісу у Львові.

 

Будемо раді бачити вас за адресою: вул. Генерала Чупринки 22.

Вхід до офісу з вулиці Новий Світ.

0f93df8a9a3a44ebf82c6c770ea9e999.jpg

23.07.20
Дизайн для сімейної амбулаторії

В світлі пандемії 2020 року, вкотре розуміємо важливість роботи лікарів та всіх працівників медичних установ.


Минулого року ми завершили проект сімейної амбулаторії "Вулик" у Львові. Нам приємно спостерігати за успіхами та розвитком клініки сімейної медицини та долучатись до дизайну медичних закладів.

Дивитись про "Вулик".

Сімейна амбулаторія

23.06.20
Відновлення роботи над проєктом у Крилосі

В Галичі відбулась зустріч з представниками Галицької РДА, заповідника Давній Галич та духовенства стосовно почаку проектних робіт з благоустрою площі поруч з заповідником Давній Галич. Благоустрій площі та організація відпустового місця в Крилосі є першим етапом проектних робіт після перемоги бюро Sulyk Architects у проведеному раніше конкурсі.

 

На фото Тарас Сулик та Роман Сулик.
фото: Галицька РДА

Тарас Сулик та Роман Сулик

20.06.20
Інтерв'ю з Катериною Калетинець в [esthète] газеті.

В 7-му номері газети [esthète] опубліковано інтерв'ю з Катериною Калетинець, архітектором бюро Sulyk architects. Розмова про деталі інтер'єру відпочинкового будинку в Карпатах та співпрацю з українськими майстрами прикладного мистецтва.

переглянути проект
сторінка [esthète] газети

esthete_interview_kate

13.06.20
Фінал конкурсу нової будівлі Grand Hotel у Львові

Нам приємно отримати заохочувальну нагороду за пропозицію нашого бюро! Проєктна пропозиція торгового центру з готельним блоком Grand Hotel Lviv та конференц-залом по вул. Дорошенка, 2 у м. Львові

Детальніше про проєкт

dor_press_expo.jpg

20.01.20
Інтер'єр Вілли в Яблуниці

В грудні 2019 року завершено роботи з інтер'єром відпочинкового будинку в Карпатах. Фото можна переглянути на сторінці проекту.

Переглянути проєкт

YAI-interior_7.jpg

20.12.19
Макет Нового Музею у Крилосі

Модель переможного конкурсного проєкту Музеєфікації фундаментів Успенського собору в Крилосі. Масштаб 1:100. 


До макету

krl13.jpg

23.10.19
День архітектури. Київ

Бюро Sulyk Architects презентуватиме власний досвід використання ARCHICAD & BIM на масштабній щорічній конференції:  
День Архітектури. ARCHICAD & BIM. Малий, середній, великий бізнес (29-30 жовтня 2019).

Конференція, приурочена до Дня Архітектури для всіх, хто любить, створює та розвиває архітектуру в Україні.  
29 жотвня, 15:40 КВЦ “ПАРКОВИЙ”, Київ, Парковая дорога, 16а.  

реєстрація: https://bit.ly/2lLRpFB  
програма: https://bit.ly/2m04co3

Олена Артемчук

17.10.19
Перше місце у конкурсі: Музеїфікація фундаментів Успенського собору в Крилосі

25 вересня команда Sulyk Archiyects презентували проекти Музеїфікації фундаментів Успенського собору в Крилосі та Благоустрою території заповідника. Нам дуже приємно, що ці проекти перемогли у відкритому всеукраїнському конкурсі.

Презентація проектів відбулась у Народному Домі в місті Галич. Приємно було бачити таку зацікавленість з боку громади та адміністрації Івано-Франківської та Львівської областей, представників релігійних громад, місцевих органів влади, обласної архітектури та всіх зацікавлених.

Тарас Сулик
bottom of page