top of page

про нас

Sulyk Architects [ укр.: "Сулик архітектc" ] [ sa ] засновано 2014 року Тарасом Суликом та Романом Суликом. Бюро знаходиться у Львові та втілює досконалі рішення у сфері архітектури, інтер’єрного та ландшафтного дизайну в Україні та за її межами.

 

Sulyk Architects постійно веде пошук образу сучасної української архітектури. Досліджуємо особливості географії, психології та динамічного стилю життя молодої країни. Адже, у світі без кордонів, надзвичайно важливо розуміти свою ідентичність.

Sulyk Architects

простота об'єму
лаконічна геометрія
виважені пропорції

Ми створюємо архітектуру, як унікальний простір на межі природного середовища, часу та потреб людини. Розуміючи обмеженість ресурсів планети та залежність людини від довкілля, ми розробляємо обдумані, красиві та довговічні будівлі та простори. Ми віримо, що архітектура повинна бути змістовна та інтелектуально витончена. Будинок, громадська споруда, простір вулиці, міська площа чи інтер’єр — все наше середовище має взаємодіяти зі стилем життя людини та змінювати нас на краще.

 

В основі робіт Sulyk Architects є простота об'єму, лаконічна геометрія і виважені пропорції. Для нас більш важливі відчуття, які ми переживаємо в просторі, ніж його зовнішня оболонка. Ми впевнені, що якість архітектурних рішень не має залежати від бюджету чи масштабу проекту. Всі роботи нашого бюро є винятковими та одинаково довершеними. 

- Архітектурне проєктування 
- Дизайн інтер'єру
- Архітектурні консультації

Ми забезпечуємо рішення у сфері житлової та громадської архітектури, зовнішнього простору, ландшафту та дизайну інтер’єру. Щодня ми прагнемо до високої якості у всіх наших проєктах, незалежно, чи це будівництво власного житла, організація громадського простору чи рішення в межах наявної будівлі.

Наша команда [ sa ] завжди аналізує та перевіряє ідеї за допомогою фізичних архітектурних моделей та можливостей BIM технологій. Для нас важливою є чесність в роботі, як з будівлями, так і з клієнтами.

Архітектурне бюро Sulyk Architects має значний досвід співпраці та розробки проєктів для міжнародних громадських організацій та інституцій. Починаючи з 2021 року, такими організаціями є Рада Європи та Міжнародний Червоний Хрест.

 

Наше бюро активно бере участь у соціальних та громадських ініціативах на різних рівнях. Ми також підтримуємо розвиток незалежних українських медіа, зокрема, [esthète] газету.

Роман Сулик

Роман Сулик

Партнер, співзасновник

Львів, Україна

Тарас Сулик

Тарас Сулик

Партнер - співзасновник, керівник бюро

Львів, Україна

Олена Артемчук

Олена Артемчук

Архітектор проектів

 

Львів, Україна

Артем Артемчук

Артем Артемчук

Провідний архітектор

BIM менеджер

Львів, Україна

bottom of page