top of page

Крематорій, Львів. Конкурсна пропозиція

211000_Crematory_Entrance.jpg

Об'єм будівлі крематорію вирішено простою монолітною прямокутною формою з локальними заглибленнями в площині фасаду. Завдяки додаванню перехідних просторів у вигляді наскрізних галерей, досягається ефект вільних від запрограмованої функції просторів та поступової інтеграції будівлі в середовище навколо.

Перехід через воду по дорозі до будівлі має символічний зміст.  Матеріали Фасади зовнішніх стін будівлі виконано з пресованої глини (rammed earth). Завдяки технології виконання стіни з пресованої глини, кожен горизонтальний шар має окремий тон та на великій площині створює унікальний природній рисунок.

місце:

Україна, Львів

рік:

2021

Архітектори проєкту:

Тарас Сулик, Катерина Калетинець

Площа:

1242 м.кв. 

Матеріал фасаду:

пресована глина
Висота поверху:

6 м, з локальним влаштуванням дворівневого простору
Висота підземного рівня:

3 м
Заглиблення для колумбарію:

2,5 м

Конкурсний проєкт, відзнака

211000_Crematory_Black_White.jpg
211000_Crematory_Interior.jpg
211000_Creamatorium_plan1.jpg

Генеральним планом передбачено центральний заїзд з паркінгом та колумбарієм у західній стороні ділянки. Для головного заїзду використовується дорога у напрямку на Збиранку. Репрезентативна зона сформована щільними насадженнями з наявними цінними деревами. Розміщення паркінгу та дальнього колумбарію дозволяє зберегти всі цінні дерева. Від автостоянки до центрального входу веде пішохідний шлях, що проходить крізь смугу змодельованого рельєфу та водне плесо перед будівлею.

211000_Creamatorium_plan2.jpg
211000_Creamatorium_section.jpg
211000_Crematory_Columbarium.jpg

Нова будівля Grand Hotel у Львові. Конкурсна пропозиція 

doro_1_square_light.jpg
bottom of page