top of page

Ґранд Готель. Нова будівля готелю. Конкурсна пропозиція

doro_1_square_light.jpg

Середовище центральної частини міста Львова та вулиці Дорошенка зокрема, має впізнаваний та сформований образ. При розробці проекту було прийнято концепцію підпорядкування пропорціям сусідньої забудови та створення фонового об'єму для підкреслення регулярності силуету вулиці.

Простір "трьох вулиць". Ідея формування простору пішохідного рівня полягає у формуванні трьох умовних вулиць: транзитної (пішоходи, зупинка трамваю), галерейної (прохід між колонадою та вітриною) та торгової (заглиблений пасаж).  

місце:

Україна, Львів, вул. Дорошенка, 2, Grand Hotel

рік:

2020

Архітектори проєкту:

Тарас Сулик, Олена Артемчук, Катерина Калетинець, Іван Маркович

Конкурсний проєкт, відзнака

doro1.jpg
sa_doro_facade25.jpg

При розробці членування та пропорцій фасаду, за основу взято ритм та висотність сусідньої забудови. Горизонтальний поділ сформовано лініями висоти першого поверху сусідніх будинків та лінією піддашшя. Висота даху інтегрованої зупинки - на лінії обрамлення вітрини першого поверху сусіднього будинку зліва. Карниз першого поверху сусідніх будинків продубльовано похилими дашками-ролетами на фасаді.

doro4.jpg
sa_doro_study28.jpg

Ритм

sa_doro_study27.jpg
sa_doro_study27.jpg

Пропорції

sa_doro_plan21.jpg
sa_doro16.jpg

Розгортка фасаду будинку по вулиці Дорошенка ілюструє ритмічність елементів фасаду та висотність булівлі. Добре прочитується поділ фасаду на три горизонтальні об'єми: торговий, готельний та верхній готельний з конфенец залом. Котрі, в свою чергу, дублюють відповідний поділ сусідніх фасадів: перший рівень комерції, два житлові поверхи, дах. Регулярний ритм колон додає статичності та повторює пропорції історичної забудови.

sa_doro15.jpg
sa_doro17.jpg
sa_doro_plan18.jpg

Об'єм будівлі

IMG_7642.jpg

Реконструкція фасаду готелю Дністер у Львові

d22282338609ef5e9c48dbc9f4a95fe0.jpg
bottom of page