top of page

Реконструкція фасаду будівлі готелю «Дністер» у Львові

d22282338609ef5e9c48dbc9f4a95fe0.jpg

Готель "Дністер" є хорошим модерністським прикладом роботи місцевих архітекторів, які відстоювали якісно нові рішення в складних політичних та економічних реаліях свого часу. Будівля, за час свого існування, стала знаковою для міста, як в архітектурній, так і публічній площині.  За час життя готелю, на фасаді виникли помітні зміни, які становлять загрозу втрати першочергового образу споруди. Принцип реконструкції фасаду готелю грунтується першочергово на очищенні об'єму будівлі від нашарувань часу та, власне, випадкових змін.

місце:

Україна, Львів, вул. Яна Матейка, 6

рік:

2022

Архітектор проєкту:

Тарас Сулик

Конкурсний проєкт, 1 місце 

DNI_facade_location.jpg
DNI_facade.jpg
DNI_facade_sketch.jpg
DNI_picture_2.jpg

З часом фасад готелю набув різних нашарувань випадклвих форм, які необхідно очистити та спростити

Для візуального оновлення вигляду фасаду та підкрелсення сформованої структури реконструкція передбачає заміну каркасу металоконструкції, інший тип конструктивних з'єднань, оновлення декоративних панелей та використання безшовного засклення для реалізації первинного задуму архіекторів.

При заміні панелей важливо витримати першочергову ідею та зберегти кольорову стилістику. Таким чином запропоноавано панелі теплого мідного відтінку з гладкою поверхнею та незначним блиском.

Особливістю проекту готелю "Дністер", як на перших ескізах, так і на момент завершення будівництва, є чистота форм та виражені горизонтальні елементи на нижніх рівнях будівлі. Підтримуючи задану геометрію елементів будівлі, вхід до підземного рівня сформовано круглим горизонтальним накриттям, з незначним зміщенням та зеленими насадженнями зверху.
 

DNI_facade_clean_side.jpg
DNI_facade_materials.jpg

Крематорій у Львові

211000_Crematory_Interior.jpg
bottom of page