top of page

Реконструкція даху кутового будинку на проспекті Свободи у Львові. Конкурсна пропозиція

SVH_Svobody_view_1.jpg

Конкурсним завданням передбачалась реконструкція дахового рівня кутової будівлі на проспекті Свободи у Львові з наповненням готельними номерами Grand Hotel.

Вирішення даху кутової будівлі мало поєднати нову вставку готелю з вулиці Дорошенка зі старою будівлею готелю на проспекті Свободи. Тож рішення вимагало діалогу геометрій та стилістики сусідніх будівель.

Пропозиція нашого бюро пропонує продовження схилів та форм дахів сусідніх будівель, які зводяться до центрального кутового фронтону.

місце:

Україна, Львів, проспект Свободи, Grand Hotel

рік:

2021

Архітектори проєкту:

Тарас Сулик, Катерина Калетинець

Конкурсний проєкт

вигляд з Дорошенка.jpg
a10.jpg
a01.jpg

Об'єм горищного поверху будівлі вирішено шляхом підпорядкування архітектурі сусідніх будинків та видовженням кутового фронтону. Зі сторони корпусу готелю на Дорошенка даховий рівень запроектовано в двох різнозаглиблених площинах, котрі повторюють нахил сусіднього даху та сходяться до кутового фронтону. Зі сторони проспекту Свободи влаштовано похилий дах, який дублює кут даху сусіднього будинку. В цій частині площина даху дозволяє влаштувати дворівневі номери.

a06.jpg
a09.jpg
a08.jpg
вигляд з пішохідної смуги проспекту _день.jpg
a03.jpg

Композиційно, завершення дахового об'єму кутовим фронтоном підтримує прийом кутових будинків на проспекті та формує логічне завершення лінії дахів кварталу зі сторони проспекту Свободи. Як алегорія куполу - кутовий фронтон об'єднує два різні об'єми даху та створює перехід від історичного до сучасного.

viglad z pisohidnoi smugi prospektu _vecir.jpg
a04.jpg

Геометрія даху

Реконструкція фасаду готелю Дністер у Львові

d22282338609ef5e9c48dbc9f4a95fe0.jpg
bottom of page